Köpek Yürüteç -  Small
Köpek Yürüteç -  Small
Köpek Yürüteç -  Small
Köpek Yürüteç -  Small
Köpek Yürüteç -  Small
Köpek Yürüteç -  Small
Köpek Yürüteç -  Small
Köpek Yürüteç -  Small
Köpek Yürüteç -  Small
Köpek Yürüteç -  Small

Köpek Yürüteç - Small (TKRLK1)

Fiyat : ₺13.000,00(KDV Dahil)
₺1.574,44 'den başlayan taksitlerle

Walkin' Wheels  Köpek Yürüteç ve Kedi Yürüteç  , 3.5 kg'dan büyük her boy köpek/kedi için uygundur.

Yara yapmaz, kullanım kısıtı yoktur köpeğiniz yorulana kadar kullanabilir.

Felçli köpekler felçli kediler için idealdir.Hem felç köpeklerde hem felç kedilerde hem de arka ayaklarını kulllanmakta zorlanan, denge problemi yaşayan veya yaşlılıktan ayağa kalkma sorunu yaşayan köpeklerde/kedilerde fizik tedavi amaçlı kullanılabilir ve fayda sağlar.

Tek bir tuş ile yükseklik, genişlik ve uzunluğu ayarlanabilen tek Köpek Yürüteçidir. Bu sayede köpeğiniz/kediniz kilo aldıkça, büyüdükçe ya da en rahat pozisyon ayarlanarak kullanması sağlanır.

Kompleks ölcumlerden kurtulun. Sadece tek bacak ölcüsü ve ağirlik ile uygun Köpek Yürüteç saglanir

Walkin' Wheels  Köpek Yürüteç / Kedi Yürüteç , sadece köpeğinizin/kedinizin konforu ve hareket kabiliyeti düşünülerek tasarlanmıştır.Walkin' Wheels köpek yürüteçleri Dünya Veterinerler Birliği'nin destekledigi tek Köpek yürüteçtir. Köpek Yürüteç / Kedi Yürüteç tamamen yurt dişi üretimdir.

 

Walkin' Wheels  Köpek Yürüteç / Ked, Yürüteç , 3.5 kg'dan büyük her boy köpek / kedi için uygundur.

Felçli köpekler felçli kediler için idealdir.Hem felç köpeklerde hem felç kedilerde, hem de arka ayaklarını kullanmakta zorlanan, denge problemi yaşayan veya yaşlılıktan ayağa kalkma sorunu yaşayan köpeklerde / kedilerde fizik tedavi amaçlı kullanılabilir ve büyük fayda sağlar.

Tek bir tuş ile yükseklik, genişlik ve uzunluğu ayarlanabilen tek Köpek Yürüteçidir. Bu sayede köpeğiniz büyüdükçe/kilo aldıkça ya da en rahat edeceği pozisyon ayarlanarak kullanması sağlanır.

Walkin' Wheels  Köpek Yürüteç / Kedi Yürüteç, sadece köpeğinizin konforu ve hareket kabiliyeti düşünülerek tasarlanmıştır.

Walkin' Wheels köpek yürüteçleri Dünya Veterinerler Birliği'nin destekledigi tek Köpek yürüteçtir. Köpek Yürüteç tamamen yurt dişi üretimdir.

 

Köpek Yürüteç Detayli Bilgiler;

Walkin' Wheels köpek yürüteçleri tamamen hayvanin sağlığı,rahatı düşünülerek tasarlanmıştır.Felçli köpekler felçli kediler için idealdir.

Köpek Yürüteç, hayvanın devam eden tedavi süreçlerini de desteklemektedir ve gerektiğinde egzersiz için ayakları hafifçe yere değecek,gerektiğinde arkadan bağlanacak şekilde kullanılabilmektedir.Yani hayvanı tekrar aktif hayata döndürmekle beraber, hastaılğının iyileşmesine de yardımcı olmaktadır. Felç köpek felç kedi bakımında büyük yardımcıdır.

El yapımı yürüteçlerde çok sayıda kompleks ölçüme ihtiyaç duyulmaktadır ve tek bir ölçümün dahi yanlış alınması hem yürüteçi kullanılmaz hale getirmekte hem de hayvanın sağlığını tehdit etmektedir. El yapımı ya da benzeri yürüteçlerde belli bir standart olmadığı ve  veteriner onayına sahip olmadığı için yanlış bir üretim hayvanın sağlığı için ciddi tehlikeler oluşturabilir. Hayvanın büyümesi ya da hastalığındaki değişimlere de cevap veremeyecektir.

Walkin' Wheels Köpek Yürüteç'te ise tek bir ölçü yeterli olmakta ve tek bir tuş ile ölçüsü ayarlanabilen tek Köpek Yürüteç olduğundan, hayvan büyüdükçe ya da hastalığında ilerleme/gerileme olduğunda ebatı yine en rahat edeceği şekilde ayarlanabilmektedir. Köpek Yürüteç ayarlanabilir olması sayesinde, benzer boydaki köpeklerde de rahatça kullanılanılabileceği gibi, çıkarılıp takılabilen tekerlekler değiştirilerek farklı boylardaki köpeklerde de uygulanabilir.

Walkin' Wheels Köpek Yürüteç yürüteçler dünyada 12.000 şehirde hayvanlara yardımcı olmaktadır. 

Teslimattan sonra ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmadığından iade yapılamamaktadır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR